Викуп битих автомобілів

100% Платимо більше за інших!

Викуп битих автомобілів після ДТП в Одесі

Наша організація займається викупом битих авто(авто після ДТП). Ми є місце знаходження автомобіля швидко, як це тільки можливо. Наша ціна повністю відповідає стану вашого авто. Тобто. все пропорційно. Ви будете здивовані, але ми запропонуємо вам більше, ніж будь-хто в Одесі.
Якщо вас стискає час і вам потрібно терміново продати автомобіль і розрахунок на місці – тоді вам до нас.
Наша компанія забере ваше бите авто будь-якого рівня пошкодження. Розглянемо будь-які варіанти. Автомобіль не може їхати самотужки? Не проблема, евакуатор цілком легко допоможе йому впоратися з цим. Будь-кому, хто звернувся, ми завжди раді.
Звертайтеся за телефоном: +38(066)747-22-43 +38(068)778-21-11
Ми оцінюємо ваше авто на місці та укладаємо угоду. Час оцінки трохи більше 15 хв. Сума оцінки – одна з найвищих на ринку Одеси, та що там, усієї області. Допоможемо з Юридичного боку
Ми допоможемо нашим клієнтам з викупом битого авто з нотаріального боку. Наші співробітники добре знають свою справу, тому що вони профі в ньому. Це забезпечить вам швидке та надійне вирішення питань будь-якого типу в викупі битого автомобіля. Допомагаємо з ДАІ та МРЕО Страхування? Не питання! Ми запропонуємо Вам послуги автострахування: ознайомлення з різними програмами страхових компаній та одразу ж порадимо зробити правильний вибір. У нас є сайт, на якому Ви зможете ознайомитися з усією необхідною інформацією, щоб продати Ваш автомобіль після ДТП, або просто битий. Ми намагаємося створити всі умови, щоб дорого викупити автомобіль. Ви можете впевнено звертатися до нас. Чекаємо на Ваші дзвінки. Завжди раді Вам.